BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

AČIŪ visiems už nuostabią 2007 metų vasarą!

Laba diena, “Regio studijos ir gyvenimas UK” BLOGO skaitytojai :) Po 3 mėn. pertraukos pagaliau atsiranda naujas įrašas :) Nors jau beveik baigėsi mano 3ioji savaitė čia, nuo tada kai sugrįžau į UK, bet tik dabar prisiruošiau :) Tad pirmiausia noriu trumpai pasidalinti vaizdais iš prabėgusios vasaros, kurią praleidau pasiilgtoje Lietuvoje.

Susitikau su seniai matytais geriausiais draugais :)Su drauge iš Klaipėdos (dabar jau Bradford, UK) - Rasa, prie Žaliųjų :)…spėjau sugrįžti prieš pat Jonines ir jas fainai paminėti!!Didžiąją dalį vasaros, beje, buvau peroksidinis BLONDINAS :) Įdomu išbandyti ir kitokį - blondinišką gyvenimo būdą. O Palangoje spėjau apsilankyti net 3 kartus, bet ir tai buvo mažai :) Čia - su sesute ir drauge.Su sesute ant Palangos tilto!Palangoje su RASKILA!Po ilgos pertraukos galėjau pasidžiaugti “15min” popierine versija!LV pajūryje sutikau savo (o ne!) 24-ąjį gimtadienį :)Aplankėm mirusias kopasGėrėm limonado ir kitų gaiviųjų gėrimų :DTrečią vasarą iš eilės tūsinomės Ventspilyje. Super foto su RASKILOS chebra.Minėjau Mindaugo karūnavimo dieną su giminėm ir šeima :PSpėjau ir Kauną aplankyti :) Su ex-kolege Ingute Kauno Akropolyje :)Daug kartų lankiausi savo abiejuose kaimuose - Dubingiuose ir Dusetose.
Regimantas Urbanas šioje foto blond and proud of it :D


Mano mylimiausi ledai! Ir mylimiausia sesutė :) abu BLONDINAI :DLankėmės Jūžintuose :D:D:D:DO ir šiaip, suvokiau, kad nesu toks jau 100 % miestietis :)Mūsų kaimo darbo liaudis :) Aš kartu su Onyte ir jos seserim - ReginaAtostogų metu buvau ir labai fainoje kelionėje po Ukrainą, Rumuniją ir Bulgariją!Nykiausia iš visų matytų ES šalių sostinių - Rumunijos Bukareštas. Nuotraukoje “senamiestis”. Be bajerioO štai kaip mus pasitiko Bulgarija…Užtat Bulgarijos miestas SUNNY BEACH - fantastika! noriu ten vėl!Prie vieno iš 120 viešbučių Sunny Beach mieste…Vandens temperatūra - 27 laipsniai :)Naktinis Sunny Beach. Follow me..and let's go!…kita pusėO ši foto padaryta Lvove, Ukrainoje. 2007 (c) Copyrighted by Regimantas Urbanas :)Nepaisant visų kelionių - labiausiai myliu VILNIŲ. Daug laiko praleidau paprasčiausiai klaidžiodamas gimtojo miesto senamiesčio gatvelėm. O čia - Katedra kitu kampu! :) I love it!Prie RotušėsPilies gatvėj…Mini Šanchajus :) Aukštyn, Vilniau!Be visos išvardintos veiklos, spėjau pasveikinti “15min” su antruoju gimtadieniu!……pirmą kartą gyvenime paskraidyti oro balioniu…….sudalyvauti “Sostinės dienose”. Fainiausia - dėdės Mamontovo koncertas :)

 

Ir, žinoma, visom įmanomom formom palaikyti LT krepšinio rinktinę! :) Foto - mano mylima Nikutė, nusiteikusi itin patriotiškai :)

Apibendrintai kalbant, 2007 metų vasara buvo NUOSTABI!

Tad, apturėjus tokį nuostabų laiką, buvo sunku vėl palikti mylimą šuniuką, šeimą, draugus, mylimą miestą ir daugybę kitų dalykų, ir trečią kartą pakelti sparnus į UK! Juk realiai, jau keletą metų tarp šitų dviejų valstybių blaškausi :)Šiaip galiu pasakyti, kad grįžus į UK matėsi vien šios šalies minusai :) tik dabar, jau prabėgus 3 savaitėm, pradedu prisiminti, dėl ko man ši šalis patinka :) Kita vertus, manau, kad pabaigus studijas, pirmu priroritetu norėčiau dirbti Lietuvoje :) Nors mano nuomonė šiuo klausimu karts nuo karto keičiasi, bet dabar manau būtent taip :) kai ten bebūtų, prie 2008 metų vis dar stovi klaustukas :D

Daugiau apie savo gyvenimą papasakosiu kitame BLOGo įraše, o dabar tenoriu pasakyti, kad gyvenu kitame bendrabutyje. Norėjau gyventi privačiame bute, bet nuomuotojai norėdavo sudarinėti metinius kontraktus, o man tereikėjo 4 mėnesiam, tad teko vėl rinktis bendriką ir išleisit tam krūvą pinigų! Ir dar, nuo šio bendriko į univerą tenka važinėti autobusu. Nors ir nelabai toli, bet jau turi taikytis prie grafiko, negali vėlai grįžti, savaitgaliais išvis autobusas nevažinėja, tad čia minusas. Užtat gyvenu gamtos apsupty ir pros langus kadien matau voveraites.Mano “sugyventiniai” dabar - 3 lenkai ir 3 britai. Geresnis variantas negu ispanai - nerūko virtuvėj, nedaro didelių party virtuvėj, bet tokie patys netvarkingi ir kartais pasisavinantys mano maistą :) Na, žiūrėsime kaip čia bus ateityje :) Paskaitos kol kas labai įdomios, bet artėja krūva atsiskaitymų ir… diplominis darbas - 8 000 žodžių akademine anglų kalba :) o yeah, baby! Beje, foto dar nespėjau daug padaryti, bet keletą parodysiu.

Vėl buvau imtynėse, bet po 20 minučių sulūžo ringas ir teko eiti namo. Tiesa - pinigus grąžino :)Na, o štai kaip dabar atrodau aš :) Kelios sruogelės BLOND plaukų vis primena nuostabią šių metu vasarą. Nuotraukoje aš esu savo dabartiniame kambaryje su savo gera drauge iš Kinijos - Yumi :)SĖKMĖS ir iki kito įrašo, mielieji visų šalių lietuviai :)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. /(o_o)\ mamytukas:

  Labas Regi, aciu uz bloga, jis visada geras. :) Ir dar. Pirka daugiau maisto, kad uztektu ir tiem, kurie alksta. :)…

 2. shiny:

  idomu, grazios fotkes and stuff nu bet netinka, netinka tau but blond! visiskai, brr (: tikiuosi atsidazei atgal

 3. Tomek:

  Labas Regis, koks yra tavo e-mail, noreciau paklausti taves apie studijas Wolverhamptone:)

 4. Regis15min:

  Negaliu cia rashyti savo e-mailo, nes paskui daug spamo gausiu, bet pilnai pasiruoses tau atsakyti, jei tu savo e-maila pasakytum arba Skype name ;) ar dar kazkoki kontakta :) Gali ir komentare paklausti :)

 5. Dizz:

  Super atostogos, neitiketinai smagu :)) dziaugiuosi uz Tave!!!!

Rašyti komentarą