BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Fotoreportažas: Nacionalinė karjeros mugė Birmingheme

Privalau įspėti, kad visas fotoreportažas padarytas su 1,3 mgpxl Nokia 6230i kamera. Jeigu Jus tenkina tokia kokybė - tęskite peržiūra :))

Žodžiu, šį šeštadienį susirengiau aplankyti UK Nacionalinę karjeros mugę Birmingheme. Tokia mugė vyksta kokius 5 kartus per metus Birmingheme, Londone arba Mančesteryje (trys TOP miestukai Anglijos).  Įėjimas nemokamas - tereikia pačiam nukeliauti. Be to - daug žymių įmonių dalyvauja:  Aldi, Bacardi, Bloomberg,  Ernst&Young,  Kellogg's, The Times. TNS,  Lidl ir t.t. Tad visai smalsu buvo pasižvalgyti. Na tai keliaujam kartu :D

Čia Wolverhamptone galerijos pastatas pasipuošė įdomiai….Wolverhamptono traukinių stotis… Nuo Wolverhamptono iki Birminghemo centro - 15 minučių kelio traukiniu.  UK apskritai traukinukai  neblogai laksto. Nuo Birminghemo iki Londono gali nulėkti  per 1 val 23 minutes (virš 300 km). Norėtumėt iš Vilniaus į Palangą per  1,5 val  ? :PAtvykome. Birminghemo parodų rūmai įsikūrę prie pat Birminghemo tarptautinio oro uosto ir geležinkelio stoties - labai patogus susisiekimas. Šiose parodų rūmuose vyksta ir visi koncertai, pasirodymai, ketčo varžybos ir t.t. Mano renginukas “National Graduate Recruitment” teužėmė vieną ir, ko gero, prasčiausią salytę - Pavilion.Parodos viduje - “Kellogg's” stendasACCA stendasParodoje pabuvau porą valandų. Prisirinkau pilną maišą INFO - reikės išsinagrinėti. Bendros išvados - nieko įspūdingo. Pradedu manyti kad Informacijos amžiuje, Interneto eroje toks dalykas kaip parodos - neefektyvu :( Realių darbdavių - įmonių buvo mažiau negu pusė, likusi pusė - visokios agentūros, mokymo įstaigos, savanorystės organizacijos ir t.t.  Ir kur beeitum - visi prašo pas juos užsiregistruoti. Tai gal kokiose 5 vietose užsiregistravau - laukiu SPAMo bangos :) Na, bet buvo įdomu apsilankyti :) Juolab, kad prie vieno stendo įdomiai pabendravau. Kalbėjom su pana gal 10 min angliškai, paskui, kai pasakiau, kad iš Lietuvos esu - “Labas” išgirdau :D Tokiu būdų susipažinau su Akvilė iš Elektrėnų, kuri parodoje atstovavo The Chartered Institute of Marketing :D Smagu - pasipasakojom apie gyvenimus ir atsisveikinom ;) Na, pirmą kartą per 5 mėn su lietuve pakalbėjau - įdomu :)

FOTO: svarbu, kad makulatūros maišas derėtų prie garderobo :)Prie pat parodų rūmų yra gražus vandens telkinukas su fontanu centre - miela :)Lietuvos vėliavos kažkodėl nėra…O čia labai fainas traukinukas, jungiantis Birminghemo oro uostą ir geležinkelio stotį…O svarbiausia, jis, kaip ir visi geriausi dalykai gyvenime, yra nemokamas. O kelionė trunka 2 minutes :)Ir kuo ne Tokijus, brangieji ? :DŠtai ir oro uostas :)Na ką, po 10 dienų vėl čia apsilankysime :)Beje, nepaminėjau labai teigiamo dalyko apie šią karjeros mugę. Visiem dalyviams kompensuojamos kelionės išlaidos į mugę (iki 10 svarų). Tai reikės nusiųsti savo čekį ir po dviejų mėnesių tikėtis atgauti savo 5 svarus. na, o po mugės užsukau į patį Birmingham :) labai mėgstu šitą miestą :) O ypač šeštadieniais - milijonai įvairiausių žmonių :) O šitas pastatas turbūt niekada neatsibos man :DŠtai ir mano nuo saulutės susiraukęs veidux :)Vaizdas nuo Selfridges pastato…Beje, brummiai (Birminghemo gyventojai) irgi turi įsirengę savo beach miesto centre :):):) kaip Jums ?Na ir paskutinė foto - sėkmingai vystau savo kirpyklų verslą UK :)Na, AČIŪ, kad keliavote kartu su manimi :) Tikiuosi kažką įdomaus pamatėt ir sužinojote :) Iki, chebryte :)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. momia:

    Och selmis….vysto bizniuka ir nieko nesako :P

Rašyti komentarą