BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip bus “Wo ai ni” lietuviškai ir kitoks lietuvybės palaikymas UK :)


Sveiki, mano BLOGo lankytojai ir skaitytojai :) Pirmiausia, labai atsiprašau, kad tiek laiko neatnaujinu savo BLOGo. Niu tiesiog baigėsi mano atostogos ir mokslai užpuolė pilnu frontu. Tai dabar pora savaitėlių užsikasęs čia truputį būsiu. Na, BLOGą atnaujinti spėsiu, bet kad turinio įdomaus nenusimato :):) O šiandien noriu pasigirti, kad tikrai neišsižadėjau Lietuvos - vat net vėliavą pasikabinau kambaryje. O svarbiausia, kad dar vieną gerą darbą padariau - išmokiau vieną savo draugę iš Kinijos kaip pasakyti “Wo ai ni” lietuviškai.

O WO AI NI (užrašas kinų rašmenimis viršuje) reiškia ne ką kitą kaip “AŠ TAVE MYLIU!” Prašau pažiūrėti šitą trumputį video, kur pamatysite simpatišką kinę, kuri čia sakosi mylinti visus Lietuvoje :D::D
<object width=”500″ height=”412″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/gnH_Fvc6XpY”></param><param name=”wmode” value=”transparent”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/gnH_Fvc6XpY” type=”application/x-shockwave-flash” wmode=”transparent” width=”500″ height=”412″></embed></object>
Žodžiu, smagu :):) O šiaip tai nieko kito, išskyrus savo darbo/pramogų stalą, aš pastaruoju metu nematau. Na bet gi mokytis juk čia ir atvykau!!! :):) Tik dar savikontrolės mechanizmus tepalu sutepti reikia ir visai puikiai klostysis viskas.

Beje, nemažai žmonių, su kuriais pastaruoju metu teko garbė paplepėti, manęs klausdavo, kada grįšiu Lietuvėlen. Tai va, bilieto atgal kaip ir tvirto atsakymo dar neturiu :) Neplanuoju parskristi anksčiau negu birželį, bet ir ne vėliau negu liepos pabaigoje :) Viskas priklauso nuo daugybės aplinkybių ir..nuo manęs taipogi :) Bet, kaip ne kaip, jau pasvajoju, ką veiksiu Lietuvoje vasarą. Žinoma, labiausiai laukiu susitikimo su savo šeima, šuneliu, giminėm, RASKILA ir kitais draugais (ir su kai kuriais virtualiais taipogi), 15min žmogiukais ir su viena miela bei žavia mergyte iš Klaipėdos (foto apačioje :) Trokštu pamatyti savo mylimiausią miestą - VILNIŲ (apie jį bus atskiras BLOGo įrašas kada), pasivaikčioti senamiesčiu, apsižvalgyti Gedimino 9 ir Helios city, nuvykti į Naująjį miesto centą Dešinėje Neries krantinėje ir aplankyti kitas brangias gimtojo miesto vietas. Taipogi labai traukia į pajūrį, į Palangą noriu! Tačiau šiemet dar ir Nidą aplankyti reiktų.  Noriu į abu savo kaimus nulėkti, o jei bus laiko - ir į kamyninę Latviją! Ir šiaip - noriu aktyvaus laiko, nes as čia, cituojant naujavedį Mikutavičų “Per ilgai per ramiai gyvenau” :):) Žodžiu, planų daug, veiklos užteks :) O dėl tikslesnės grįžimo datos - po mėnesio 100 % žinosiu jau :) tai tiek šiam kartui - geros visiems savaitės! :)
P.S. O čia mano praėjusio penktadienio minčių rentgeno nuotrauka :)):) Mintis buvo užvaldžiusi mano nuostabi draugė Rasytė po šaunaus pokalbio su ja :) Linkėjimukai, Rasyte, sėkmės finišo tiesiojoje!

 

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. roja77:

    neblogai sieną susimaketavai :) tik štai po LT vėliava parašyta, kad grįši po 15 minučių, o tu rašai, kad dar nežinai kada grįši!

Rašyti komentarą