BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karšti įspūdžiai iš Eurovizijos 2007

Na ką, praėjo metai po Lietuvos triumfo Eurovizijoje. Tada daugiau negu 10,000 komentarų DELFI buvo linksmi, visi vieni kitus sveikino su pateikimu į pusfinalį, o vėliau - su puikia 6-ąja vieta Eurovizijoje.
Yra posakis “Tyla prieš audrą”. Mūsų atveju po audros atėjo tyla. Eurovizijos atrankoje dalyvavo mažai žinomų atilkėjų, o nusiuntėme ramią ir lyrišką 4Fun, kuri mums atnešė 4-ą nuo galo vietą - jokio FUN! :) Anyway, manau, kad Julija pasirodė gerai. Šlykštu buvo žiūrėti į BALKANOVIZIJĄ - ex-Jugoslavijos ir jų kaimyninių valstybių “apsidovanojimą” taškais nepaisant dainos kokybės. Nustebino turkų emigrantų Vakarų Europos šalyse gausybė ir jų parama savo šaliai nepaisant apgailėtinos dainos. Žinant politizuotą Euroviziją, kur balsuojama ne už dainas, o už valstybes, Lietuviai daug tikėjosi iš kaimyninių valstybių, ypač po šią savaitę buvusio Mažojo Baltijos kelio. Latviai davė 10 taškų ir pavadino mus “braliukais’, tai buvo mieliausias momentas, kuris mane sugriebė už širdies :):)

Estai Lietuvai nedavė nė taško, bet neverta pykti ant estų, kurie Eurovizijos net nežiūrėjo, kai jų atstovė nepateko į finalą, o Estijos balsus nulėmė Estijos rusai. Dauguma lietuvių dabar keikiasi, bet tikiu, kad ryte susipras kas ir kaip :) 12 taškų iš Airijos buvo nerealu :) Anais metais buvau įsitikinęs, kad airiams patiko mūsų daina + emigrantai prisidėjo, bet šiemet pradedu tikėti, kad Airijoje tik lietuviai Euroviziją ir težiūri :) 3 tšk iš UK - irgi įdomu ;) Baltarusiai ir Andora - čiki piki. Kalbant apie mūsų balsus - didžiavausi, kad esu lietuvis, kai mano šalis davė 12 tšk Gruzijai - geriausiai dainai šių metų Eurovizijoje :) Lietuviai turi geriausią skonį Europoje. Pe mažai taškų gavo latviai, gruzinai, baltarusiai, suomiai, lietuvaičiai ir britai :))))) Per daug gavo dauguma Balkanų valstybių, Turkija, Graikija ir Rusija.
Kol lietuvaičiai nepatenkinti keikiasi ne tik lietuviškame, bet ir latviškame nei estiškame DELFI…

…mes galime panagrinėti iki šiol slaptus buvusius pusfinalio rezultatus.
O Wikipedija kaip visada muša rekordus atnaujindama info ir jau paruošė straipsnį apie Euroviziją 2008 Belgrade, kur dalyvaus rekordinis skaičius valstybių. Į Eurovizijos šeimą sugrįžta Italija, Slovakija, Monakas bei Marokas. Debiutuoja Libanas, Tunisas, Palestina, Kazachstanas ir kitos valstybės. Tad vis labiau tai darosi WorldVision arba EuroAsianVision arba EuroMiddleEastVision, o ne Eurovision :)

Bet lauksime 53-ios Eurovizijos, kurioje Lietuvą atstovaus……. (Jūsų atsakymas komentaruose) ;)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. churchill:

    manau reikia man sudalyvaut :))

  2. kostia:

    ant izdevo reik jiems aliukus nusiūst,arba jungėnų kaimo kapelą,o geriausiai - maestro purvinį:))))

  3. Lukus:

    Fainas blogas.BEt taip ir neaisku ar verta ten vykti i UK.

Rašyti komentarą