BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano antrojo semestro galutiniai rezultatai (University of Wolverhampton)

Valiooo! Mano antrasis semestras (kuris man buvo pirmasis čia) nustebino tikrai gerais rezultatais. Juk esu taip vadinamasis “February starter” - studentas, kuris pradeda studijuoti nuo antrojo semestro :) Todėl pirmiausia mokiausi antrojo semestro dalykus, o po vasaros mokysiuos pirmojo semestro dalykus. O baigiamojo darbo gynimas man bus 2008 metų Sausį - tada ir gausiu savo išsvajotąjį britiškąjį menų Bakalaurą! hooray!

Šiandien buvo oficialiai paskelbiami rezultatai visiems Universiteto studentams, todėl sistema visą diena lūžinėjo ir tik dabar pagaliau išvydau savuosius. Na ką galių pasakyti - viskas super, išskyrus vieną dalyką - International marketing :( O ypač apmaudu, kad čia buvo pasirenkamas dalykas ir aš savo noru susigadinau savo vidurkį. O vidurkis UK svarbus ne tuo, kad nuo to priklauso Tavo stipendija ir pan, o tuo, kad nuo bendro visų studijų vidurkio priklauso, kokio lygio Bakalaurą tu gausi. Iš viso yra 5 lygių bakalauro diplomai: pirmos klases diplomas, 2.1, 2.2, 2.3 ir paprastasis diplomas. Didžioji dauguma studentų gauna 2.2 lygio diplomą. Tam reikia C vidurkio. Pirmos klasės diplomą gauną žmonės su A vidurkiu (jį tegauna 5-10 % studentų). O aš labai stengsiuos gauti 2.1 lygio diplomą, kuris turi daug didesnę vertę darbo rinkoje. Tam man reikia išlaikyti B vidurkį. Būtent tokį aš dabar ir turiu.Dabar norėčiau paaiškinti vertinimo sistemą Didžiosios Britanijos Universitetuose. Čia naudojama 16-kabalė vertinimo sistema. Aukščiausias įvertinimas - A16, žemiausias - F0. Mažiausias teigiamas pažymys yra D5. Tad imant nuo aukščiausio iki žemiausio teigiamo yra šie pažymiai: A16, A15, A14, B13, B12, B11, C10, C9, C8, D7, D6 ir D5.

Tai va, šį semestrą mano gauti pažymiai:

A15 - 3

A14 - 1

B13 - 2

B12 - 1

B11 - 1

C10 - 1

D7 - 1 (visą reikalą sugadino šitas…)

Tad nepaisant savo D7 - esu tikras moxliukas :D Bet tik savo pažymiais, o ne gyvenimo būdu :)Žodžiu, sorry už šitą boring postą, bet kad jau mano BLOGas vadinasi “Regio studijos ir gyvenimas UK”, tai reikia bent vieną postą iš 30 ir apie studijas pasipasakoti, ne vien gyvenimą :) Rezultatai cool - reikia tai pratęsti grįžus po vasaros Lietuvėlėj. O pabaigus studijas UK - 100 % atsiduosiu karjerai :D

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. churchill:

  visai ne boring postas, priesingai labai idomu isgirsti mokymosi ir vertinimo skirtumus cia ir ten britanijoje. Aciu kad taip issamiai viska pasiekei ir sekmes siekiant gero diplomo :)

 2. Somewhere:

  aha, buvo ziauriai smalsu skaityti.;))

 3. churchill:

  kokia UK yra stipendija?

 4. Regis15min:

  Cia visai nera stipendiju :) jeigu nori - paskola imi mokslams arba gyvenimui :)

 5. globus:

  traukiniai cool =]

  Redagavo globus 2007-06-11 08:00

Rašyti komentarą