BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano menai ir žiūrėti filmai :)

Sveiki, šitas BLOGo įrašas bus truputį kitoks nei buvusieji ir daugumai iš Jūsų galbūt ne toks įdomus, bet čia truputuką pakalbėsiu apie savo pasyvųjį poilsį Didžiojoje Britanijoje (ne visada gi vien keliauji po UK ar toosiniesi ;) Savo laisvu laiku labiausiai mėgstu žiūrėti filmus ir “užsiimti menais” - piešimas, dizainas, foto redagavimas. Todėl čia Jums parodysiu, ką nuveikiau ir kokius filmus čia gyvendamas žiūriu ;)
Pirmiausia, čia gyvendamas tuos tris mėnesius beveik neturėjau laiko piešti, bet va, atostogų progą išgimdžiau vieną piešinuką su kuriuo dalyvauju viename konkurse :) Toks vienas iš geresnių, vertinant bendrai mano lygį. Let me present you - your favorite cereals ever - BRAINIES! ;)

Dabar tikriausiai vėl ilgą laiką nieko nebenupiešiu, nes mokslai užspaus nuo pirmadienio :)) Kita sritis, kur man labai patiko pasireikšti - SEB Vilniaus banko naujiena - susidizainink sau VISA kreditinę kortelę. Nerealiai toks dalykas užkabliuoja - čia va keli variantai su kompe turėtais paveiksliukais. O jei surasčiau laiko pasidaryti special dizainiuka kortelei - visai super būtų ;)

Na ir paskutinė sritis, kur dar truputuką turėjau laiko pasibandyti - mano pirmieji žingsniai 3D pasaulyje su ZBrush 2 programa. Heh, jie daryti pačioje pradžioje, kai tik čia atvykau, bet tiesiog nebuvo progos parodyti ;) Superinė programa, jei daugiau laiko skirtum - labai greit galima išmokti dirbti ;)

Tai va, žodžiu, praktiškai neturiu laiko menams, bet stengiuos vis kažką nuveikti, kad kūrybiškumas ir įgūdžiai bent šiokie tokie išliktų :) Na, o dabar šiek tiek apie kiną~!

Mano žiūrėti filmai UK (My watched movies in the UK)

Per tris čia pragyventus mėnesius pažiūrėjau 25 filmus, nei  daug, nei mažai ;) Statistiškai gaunasi, kad po vieną kas keturias dienas. Dabar noriu Jums parodyti, kokio tipo filmukai man patinka ir ką aš čia žiūriu ;)
P.S. Ir taipogi pasufleruoti Jums, į kuriuos filmus verta atkreipti dėmesį renkantis filmą kuriam nors vakarui ;)

 A Nightmare on Elm Street (1984)

 Apocalypto (2006)

 

 

 Borat (2006)

 Click (2006)

 

 

 Edward Scissorhands (1990)

 Epic movie (2007)

 

 

 Hercules in New York (1970)

 Million Dollar Baby (2004)

 

 

 Nacho Libre  (2006)

 Night at the Museum (2006)

 

 

 Night of the Living Dead (1990)

 Perfume: The Story of a Murderer (2006)

 

 

 Puppet Master (1989)

 Rocky Balboa (2006)

 

 

 Running with Scissors (2006)

 Snatch (2000)

 

 

 Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)

 Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977)

 

 

 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980)

 Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

 

 

 The Hills Have Eyes (1977)

 The Hills Have Eyes (2006)

 

 

 The Number 23 (2007)

 United 93 (2006)

 

 

 V for Vendetta (2005)

 

 

 

Tai va, žodžiu, visi aukščiau nurodyti filmai verti dėmesio išskyrus Epic Movie, Puppet Master ir Running with Scissors (čia tai kreizas totalus). Šitų trijų filmų galite nežiūrėti ir nieko neprarasite. O kaip MUST SEE movies išskirčiau: V for Vendetta, Perfume: The Story of Murderer, Apocalypto, Million Dollar Baby, o siaubiako gerbėjams - The Hills Have Eyes (tiek 1977, tiek 2006 metų versijas). Na, žinoma, nekalbu apie klasiką kaip Star Wars trilogijos, Terminatorius ar šiuolaikinė pasaka - Edward Scissorshand. Click patiks Back to the Future gerbėjams, Nacho Libre - WWE kovų fanams, o 6oji Rokio dalis - bokso gerbėjams  (tikrai geresnė už 5ąją dalį). Na, beliko keli geri klasikiniai siaubiakai, gangsterinis “Snatch” ir 9/11 įvykius atpasakojantis United 93.

O pačiai pabaigai noriu pasidalinti įspūdžiais apie Lietuvoje filmuoto Highlander: the Source filmo “trailer'į”.
<object width=”425″ height=”350″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/BmZuSnnRkkc”></param><param name=”wmode” value=”transparent”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/BmZuSnnRkkc” type=”application/x-shockwave-flash” wmode=”transparent” width=”425″ height=”350″></embed></object>
Kaip matome iš anonsiuko, filmas savo turiniu galbūt ir skurdokas, bet smagu atpažinti tiek daug Lietuvos vietovių, o smagiausia, kad Hollywoodo SFX specialistai filme susprogdinta mūsų numylėtą Vilnius TV tower :)

O čia dar kitos filmo vietos, kurios išduoda, kad filmukas susuktas Lietuvoje. TV bokšto liftai, Klaipėdos uostas, viena iš Vilniaus bažnyčių, Žalgirio stadionas, kažkokia apleista gamykla Vilniaus rajone etc.

Heh, smagu savas vietas Hollywoodo produkcijoje atpažinti.
Žodžiu, sąrašiukas su Lietuvoje susuktais arba apie Lietuvą pasakojančiais filmukais greitai didėja ;)
1. Hannibal Rising.
2. Highlander The Source
3. War and Peace
4. Transsiberian
5. 9/11 The Twin Towers
6. Attila
ir t.t.
Tai tiek šiam kartui :) Kitas BLOGas vėl bus apie mano aktyvųjį gyvenimą Didžiojoje Britanijoje. So, stay tuned! Iki malonaus ;)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. roja77:

    a bet tai gražūs miškai pas mumi, nors šiaip paėmus 'Kalniecio' rudeni tikriausiai nežiūrėsiu. va 'Borata' reikės dar kartelį peržiūrėt, jau kad priminei :) o šiaip geriausias visų laikų filmas, mano nuomone, yra A.Tarkovskio 'Stalker' (http://www.imdb.com/title/tt0079944/).

    tiesa, Sabas liuks atrodo ant kreditkės. gerai tu čia :)

  2. Titanija:

    O man dzin ar geras tas hightlander ar sucks, i Adriann'a Paul'a galiu ziureti diena nakti…dailus ne tik veidukas :)))

Rašyti komentarą