BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano naujasis būstas, senų automobilių paradas ir pagrindinis miesto CLUB

LABAS, tautiečiai :) Sorry, kad senokai kažką berašiau. Juk čia visokie persikraustymai vyko, atsisveikinėjimai su žmonėm išvykstančiais :) Bet va, pagaliau, gyvenimas šiek tiek nusistovėjo, todėl ir atnaujinu savo BLOGietišką BLOGą :) Per tą laiką čią įvairių dalykų buvo, bet apie viską iš eilės.

VIDEO BLOGas apie mano naująjį būstą

Video trukmė - 6:50, bet viską išsamiai aprodau :) Pirmas 10 sekundžiu kažkodėl kalbu su keistu estišku akcentu :) Iš tos meilės didelės (estams) :) Pasigarsinkite, nes silpnokas mikrofonas mano :)

Pagrindinis miesto klubas - OCEANA (Wolverhampton)

Šiaip jau nesu klubinis žmogeliukas tikrai, bet kartais mėgstu nueiti į kokį klubą :) O juolab, kai kviečia geri draugai, kurie po poros dienų išvyko :) Čia foto iš mano praėjusio pirmadienio apsilankymo klube Oceana :)

O įkalbino mane mano (dabar jau buvęs) kursiokas Thibualt iš Prancūzijos……ir jau Jums matyta irgi prancūzaitė - Aurelie :) (OMG)O įdomiausia šitame reikala yra tai, jog nors jie abu yra prancūzai, bet susipažino per mane. Ir labai gaila, kad tai įvyko likus 4 dienom iki jų išvykimo, nes jie liaaabai simpatizavo vienas kitam ir, manau, būtų kažkas gero ir gražaus jiems pavykę ;) Ech…Geriausiai atmosferą perteikia video - pažiūrėkite, prašau (trumputis). Čia vyksta vienas iš tų bajerių, kai pozuoji, o, pasirodo, Tave filmuoja :) man taip dažnai būna :)

Čia mes su Aurelie šokam Go-Go šokėjų vietoje :)O grįžtant namo Aurelie užpuolė, tikrąja to žodžio prasme, begalvis MONSTRAS :(Žodžiu, visai faina tame klube buvo, bet brangoka palyginimus su mano pamėgtuoju SU baru. O visi visi žmogiukai jau išvykę dabar yra - čekai, prancūzai ir kiti mano draugai. Kažkodėl visi grįžę netrykšta džiaugsmu ir nori atgal :) Bet aš TIKRAI nebūsiu toks :)Garo mašinų ir senovinių automobilių paradas

Kaip jau daug kartų esu sakęs - Wolverhampton yra velniškai nuobodus miestas. Tačiau šeštadieniais šio miesto negaliu atpažinti ir juo atsidžiaugti. Tik vieną kartą per savaitę mieste verda gyvybė, pilna žmonių, renginių ir t.t. Šįkart mieste vyko garo mašinų paradas. SUPER - labai patiko. Sorry už prastą kokybę - fotkinta su mobiliuku ;)

Dar niekada nebuvau matęs tokių senų ir taip kruopščiai prižiūrėtų keturačių priemonių :D

…stuff

Va čia mano akytes užkliuvo už prekybos centre demonstruotos naujosios ŠKODA Fabios. Kodėl ? Nes esu senesnio modelio ŠKODA Fabijos šeimininkas :P) Išoriškai naujasis modelis atrodo ganėtinai įspūdingai, bet vidus - visiškas cheap'as :(Jau pastatytas dar vienas Universiteto pastatas - net ir Wolverhamptone kažkas naujo atsiranda :) Progresas :DPokyčiai vyksta ir ASDA. Padvigubintas Self checkout (savitarnos) kasų kiekis. Darbo jėga UK - bragumas neišpasakytas, todėl tokiu būdu atsisakoma kasininkių etatų, o žmogiukai patys prasiskenuoja prekes ir susimoka :)O pačiai pabaigai - ŠIANDIEN pagaliau apsikirpau! Nuotraukos - prieš/po. Gera be šitos 2 mėnesius augintos vilnos vasarą :D O ir šiaip, ganėtinai pigiai - 9 svarai. Net ir Lietuvoje yra tekę brangiau kirptis…Tiek šįkart. Šituo miestuku “atsidžiaugti” beliko man dvi savaitės :) Bet dar žadu būtinai paBLOGinti per tą laiką. IKI

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Aukselis'|..:

    Labs,

    Nu vat biški pavarčiau foto. Nesiskutęs kaip visada esi, o trauzai "Monstro foto" - įprastas vaizdzialis :)

Rašyti komentarą