BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano pirmojo semestro Anglijoje REZIUME :)

Labas vakaras, mielieji BLOGo skaitytojai - pas mane visi daiktai jau supakuoti, nuo sienų nuimtos foto ir Lietuvos vėliava. Ant stalo testovi mano kompiuteris :) Kitaip sakant, esu 100 % pasiruošęs lėkti Lietuvon :) Beliko viena naktelė ir…rytoj ryte 10:40 išskrenda lėktuviukas į Daniją, Kopenhagą, o iš ten - į Vilnių, Lietuvą :) Smagu :) O tuo pačiu norėčiau pažiūrėti prabėgusio pusmečio įspūdžius, pasiekimus, pažintis, keliones ir t.t. :) tikiuosi tai bus įdomu ir Jums :)

STUDIJOSKaip ne kaip, pirmiausia aš čia atvažiavau studijuoti - siekti britiškojo menų bakalauro (Bachelor of Arts) tarptautinio verslo srityje. ir pusė kelio jau įveikta :) Studijos buvo velniškai įdomios, pragmatiškos ir naudingos :) Teko analizuoti skirtumus tarp Kinijos ir Lietuvos verslo etiketo, rašyti spaudos pranešimus spaudai protestuojant dėl gyvūnų naudojimo moksliniuose ekperimentuose, parengti verslo planą  UAB “Vilniaus pergalė”, norinčiai įeiti į Airijos ir UK rinkas, labai išsamiai išanalizavau Interneto ir technologijų įtaką aukštojo mokslo sistemai Didžiojoje Britanijoje, parodžiau Interneto keliamas grėsmes tam tikriem verslo sektoriams, vesdžiau simuliacines derybas ir išsiderėjau reikiamas sąlygas, teko vertinti “Marks&Spencer” plėtros Europoje nepasisekimo priežastis ir išsiaiškinti verslo klimatą Norvegijoje  :) Žodžiu, studijos super :) dedu PLIUSą, o ir rezultatai faini :)

ŽMONĖS

Kitas svarbiausas dalykas - čia sutikau 100us žmonių iš daugybės skirtingų Pasaulio šalių. Niekada nesitikėjau, kad geriausiais draugais taps žmonės iš Čekijos, Prancūzijos, Malaizijos, Kinijos, UK… Niekada nemaniau, kad taip nekęsiu ispanų :D Štai visi geriausi mano čia sutikti ŽMONĖS :)

Pirmieji mano draugai čia buvo malaiziečiai :) Labai faini žmonėsŠtai mano BEST of the BEST draugai  iš Čekijos :)Mano sesutės iš Kinijos :)Merginos iš Nyderlandų. Vengdavo sakyti, kad iš “Holland”, nes visi perklausdavo “from where ? - Poland ?!” XDVisa krūva fainų prancūzų. O aš tai nemėgau šios šalies iki čia atvykstant. Nuomone radikaliai pasikeitė į gerąją pusę. Kaip apie ispanus - į blogąją :D

Mano labai fainas kursiokas - Mathew :)Žavi ir nuoširdi draugužė - Aurelie! :)Kitas prancūzas - donžuonas - ThibualtTame pačiame party su Aurelie. Mano dėka Thibault su Aurelie vos nepatapo pora :) Du prancūzai per lietuvį susipažino :D geras, ane ? Tik Anglijoje tai įmanoma :)Vienintelis geras kambariokas iš Oxford House - Ash (britų indas)Išdykus (ne blogąja prasme kokia nors) kinė - YumiČia viena foto iš auditorijos. Su kursiokais. na, konkursas, ka atspės visų žmonių tautybes ? :)Mano kambariokės paskutinį mėnesį čia. Ech, gaila, kad ne visą semestrą… Jos tiesiog nuostabios - tvarkingos, linksmos ,nerūkančios, moka anlgų kalba (visi šitie teiginiai visiškai netinka mano buvusiems kambariokams - ispanams) :)

Dvi mergytės britės - Pam ir Shyla. O ta baltoji - Marlena iš Kipro.Daugybės žmonių foto net neturiu, bet bendrai paėmus turiu gerų pažįstamų iš kokių 25 šalių po šio pusmečio :) draugais, o juolab tikrais draugais jų nevadinu. Tikri draugai - Lietuvoje. Na, nebent čekai ir Aurelie - tikri draugai :)

Jitka, Lucka, Katka, Pavel, Aurelie, you were my TOP friends in UK :)

Tai va, tiek žmogiukų buvo aplink mane UK:) Bet, kaip jau sakiau prieš tai,  visi laiko patikrinti draugai - Lietuvoje! Ir visų jų pasiilgau. Laikini draugai neatstoja tikrųjų :)KELIONĖS

Nors planavau keliauti dar daugiau, bet gavosi tik tiek šį semestrą ;)

Šekspyro gimtinė - Stratfordas

Pilnai išnaršytas Wolverhamtonas

York‘as

Anrtą kartą pasibuvau Londone. Foto - mane aplankiusi sesutė :)Daug kartų buvau Birmingheme. Patiko - kitą semestrą čia planuoju gyventiIr galiausiai - pajūris - Llandudno miestas Velse.Labiausiai gaila, kad turėjau lėktuvo bilietus į Dubliną, bet susirgau ir nenuskridau :( nekalbų apie piniginį praradimą, bet ir antrosios lietuvių sostinės aplankymą teks atidėti kitam kartui :)

GYVENIMAS

Per tą laiką gyvenau dviejose vietose. Pirma vieta……ir antraBuvo visko - linksmų dienų, liūdnų dienų. Buvo kelios bemiegės naktys, kai tusinausi aš ir daugybė bemiegių naktų, kai tūsinosi ispanai :) Per tą laiką išragavau ir prigaminau įvairių patiekalų. Buvo ir labai skanių, bet kartais tekdavo ėsti tikrą mėšlą…:):):) Žodžiu, buvo VISKO :) Bet bendrai paėmus - buvo gerai :) tad rašau 9 su pliusu šitam semestrui :)

Ir dar, labai labai AČIŪ visiems, kurie nuolat skaitė ir komentavo mano BLOGą! :)

Palinkėkit man sėkmingo skrydžio! Svajoju apie Vilnių ir pajūrį….Iki pasimatymo! :)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Gravkea:

  Tavo įrašai visi labai įdomūs ir tiesą sakant nors niekada nerašydavau komentarų dažnai čia apsilankydavau :)

  sėkmės begrįžtant :}}

 2. Dizz:

  Labas Regi, kaip visada buvo idomu skaityti tavo bloga, o ypac daug vizualo idejes esi, kas tikrai atrodo, kad ir skaitytojas dalyvauja tavo gyvenime UK :) labai grazus irasai :) Linkejimai, Diana 15min

 3. Tevukas zino:):

  na cia pavarei ant lenku…..zinok pritariu 100%……jiems duota sutrumpinta kalbos dovana t.y.(k***a)…daugiau nieko…..:)))
  Tai kiek buvo galima suprast, jau po keleriu metu bus ir lietuvisko maisto parduotuvese GB…..:)
  laikykis…..:)

 4. But there exists a tiny defect which you rather quite possibly can have on ugg boot variations all by way of exclusively wet or muddy climate ailments difficulties troubles.

Rašyti komentarą