BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Noriu namo! Į saulėtąją ir karštąją Florid…oj…Lietuvą !

Šiandien ryte atsikėliau, pažiūrėjau pro langelį ir visa gera nuotaika dingo… Oras kaip kokį Spalio mėnesį. O kai nuėjau į BBC Weather puslapį ir pamačiau prognozes - noras leisti vasarą Anglijoje gerokai sumažėjo :) Dar ypač, kai lygini su mylimuoju Vilnium, išvis suvoki, kokia prasta vasaros pradžia UK nusimato….Jūs tik pažiūrėkite, Wolverhamptonas, temperatūra apie 13-14, lietus, debesuota, baisu! Visi vaikšto su striukėm, su lietsargiais. O Vilnius apie 30 ir visada saulėta - važiuok prie jūros, ežerų, lysk į fontanus, deginkis, vaikščiok išsirengęs - pasaka :) Išvados tokios, kad Lietuvoje orų amplitudė 60 laipsnių - nuo -30 iki +30 :) O Anglijoje - ar Vasaris, ar birželis - gali būti tiek pati - 12 laipsnių.

Na, tikėkimes, kad Lietuvoje geri orai bus ir man grįžus :D  jau įsivaizduoju, kaip baltas  tarp įdegusių  lietuvių atrodysiu :):) Taip jau buvo 2005 metais, kai iš Škotijos baltas grįžau, taip gali būti ir dabar, jeigu orai Anglijoje nepasitaisys…

Kita vertus, aš juk esu optimistas ir visada matau gerąją reikalo pusę. Tad galiu pasakyti, kad po Angliškosios žiemos - Lietuviškosios nebesinori :) iki, besimaudantieji ir besideginantysis :) PAVYDŽIU! (baltai)

UPDATED 2007-05-26

Nenorėjau atskiro įrašo kurti, tad atnaujinu šį tiesiog. Noriu pasakyti, kad šiuo bjauriu oru išsiruošiau aplankyti ir atsisveikinti su keliais draugais iš Malaizijos, kurie keliauja namo vasarai. Tad teko nemažai pasivaikščioti po gyvenamuosius rajonus ir kokios išvados ? Jaučiuosi, kad būčiau Lenkijoje! Visos 8 sutiktos “baltųjų” grupelės kalbėjosi lenkiškai. Visi kiti - indai (vienas su 5 pametinukais vaikais), pakistaniečiai, pikti afro kilmės gyventojai ir pan. Aš tai einu ir galvoju, kaip greitai keičiasi UK demografinė padėtis. Ar nebus taip, kad patys britai paliks savo šimtmečius puoselėtą ir kurtą valstybę, jos socialinę gerovę, išvystytą ekonomiką ir maus į Australija, JAV ar Ispaniją kokią (kas jau dabar masiškai vyskta). Oficialiais duomenimis, lenkų UK yra 2 milijonai, Airijoje - 0,5 mln. Tad šiuos skaičius galime padvigubinti, kad gautume realų vaizdą. Klausimas: kada lenkų kalba taps valstybinė UK ir Airijoje? Kada UK atsiras lenkiški miestų pavadinimai ? O įdomiausia šitoje vietoje yra tai, kad jeigu Lietuvos gyventojų skaičius būtų toks kaip Lenkijos, tai manau lietuvių jau kokie 6 milijonai būtų UK dabar su mūsų emigracijos mąstais. Tad turbūt nereikia čia stebėtis… :)  

Rodyk draugams

Komentarai (7)

 1. Margorita:

  :D nu vo ..nors kuo nors pranokom tuos snobus anglus:D jeee!

 2. tadas:

  ramiai ramiai, pas mus pirmadieni puste :)

 3. Regis15min:

  Tadai, irodai, kad lietuvaiciu dislokacija Europoje labai plati :):) na tvarkoje, tada nebesiskusiu daugiau orais Anglijoje, jei Islandijoje pugos :))

 4. churchill:

  antradien ijau maudysiuos juroje.

 5. Titanija:

  Svieziausi ispudziai is Lietuvisko pajurio :) vakar deginausi pliaze, ir jausmas toks kad guli saunoje, jei ne juros vanduo, kuris tesieke pagal mano kuno termometra koki 16-17 laipsniu, tikrai atsirastu nualpusiuju is karscio :) tame tarpe ir as, bes prakaitas zliauge tikraja to zodzio prasme. Prabuvus tris nerealias valandeles besideginant ir besimaudant galu gale supratau, kad vasara pas musu buna tikrai nereali : ir jos as nenoriu iskeisti i jokia turkiska dulkiu sauna :D manau siandien leksiu rei juros vien tam kad issimaudyti, dirbant gi degintis negaliu :D bet maudytis vakare yra tikrai faina :)

  ir moterytes beje jau visos tooooookis rudos :)

 6. Titanija:

  Sakau nors karta pasijungsiu savo pacios blogu :P

 7. Somewhere:

  mm… tikrai, ir nereikia jokios Turkijos ar Tuniso;)

  kaip tikroje Afrikoje..

Rašyti komentarą