BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasiskolinau TV iš kaimyno, kad Euroviziją 2007 pažiūrėčiau :)))

Įsivaizduojate, koks fanatikas Eurovizijos pasidariau, kad net tokiam žingsniui ryžausi :) Šiaip, iš tiesų, nei skolintis, nei skolinti nemėgstu. O ir be TV, bendrai paėmus, daugiau nei pusę metų Didžiojoje Britanijoje laimingai gyvenau, bet vat kažkaip Eurovizija domina mane jau daug metų ;)  Tad šiandien nuėjau pas savo vienintelį gerą kaimyną - Ash (toks vardas) ir paprašiau, kad savaitgaliui paliktų man savo TV, nes jis šiaip britas yra ir namo visada važinėja.
Aišku, jam labai juokinga buvo, kad aš tą teliką skolinuos, kad Euroviziją pažiūrėčiau :) Sako “turėtum sportą žiūrėti - futbolą”. Bet ką čia jaunas senam paaiškins - ne motais man, Jevravizijos man reikia :)
Todėl dabar pas mane kambaryje yra tikras MEDIA CENTER! Pasigrožėkite! ;)
O dabar - dėl pačios Eurovizijos. Pažiūrėkite žemėlapyje. Žaliai pažymėtos - Eurovizijos dalyvės (mapsas iš Wikipedijos) Tad labai keistai atrodo ta viena likusi Čekija ir man visada labai keista buvo, kodėl jie nedalyvauja :)
O dabar, kai mano geriausi draugai čia yra iš Čekijos - paklausiau, kodėl niekada nedalyvauja. Ir ką Jūs sau manot - pasirodo šiemet Čekija debiutuoja Eurovizijoje :) ta proga čekus pakviečiau žiūrėti Eurovizijos kartu. Visiem įdomu, nes teliko nematę 4 mėnesius :):)

O dabar kitos naujienos - vakar ėjau ramiai apsiprekinti į savo ASDA. Buvau jau beveik viską susiėmęs, kai pradėjo kaukti sirena :) Galvojau, kad gal kokia tetulė nukniso kokį rūbelį. Bet netrukus  paskelbė, kad visi pirkėjai turi kuo greičiau evakuotis. Visi metė savo krepšelius, paliko prekes kasose ir greitai nešdinosi į lauką. Aš irgi viską padėjau ir išėjau. Prancūzė, kurią susitikau parduotuvėj, spėliojo, kad gal kas padėjo ten bombą ir tuoj viskas sprogs :)

Bet atlekė policija, gaisrinė ir po 10 min visi grįžo vidun :) Gerai, kad prekių nereikėjo iš naujo rankioti - viskas buvo vietoj :) O nemaža dalis pirkėjų nebegrįžo - tad pilną vėžimėlių nukrautų prekėm iki viršaus ir t.t. Bet teroristinis aktas neįvyko ;)

Tai va, tokios naujienios, o dabar visi įsijungiam BBC3 ir LRT, nes po valandos  - Eurovizijos pusfinalis ! :)

UPDATED 2007-05-11 00:04

Na va, nusprendžiau naujo įrašo nedaryti, tiesiog šiaip trumpas review :) Euroviziją žiūrėjau kartu su šiom nuostabiom ir linksmom čekų padrūžkėm :)

Renginukas buvo visai neblogas. Eurovizija kaip Eurovizija - gauni tai, ko ir tikiesi. Pasirodymai buvo  labai įdomūs ir skirtingi. Buvo ir baisių kakofonijų, buvo ir labai puikių dainų bei vaidinimų. Mūsų peržiūros grupės išrinkti favoritai:
•    Belarus
•    Georgia
•    Poland
•    Serbia
•    Estonia
•    Latvia
•    Czech Rep
•    Netherlands
•    Andorra
Pusė iš jų ir pateko į kitą etapą, tad ne taip ir blogai. Dabar lauksim šeštadienio nekantriai. Iki, eurovizijofilai :D

Rodyk draugams

Komentarai (2)

 1. Akimirkoje:

  O Vengrija nepatiko? M? man pasirodė visai nieko.. O iš pusfinalio dalyvių išrinkau Latviją, kaip geriausius.. :)

 2. Audrius Morekiss:

  Sveikas coleaga :)

  Vel smagu pamatyt tave besisypsanti, nors ir skaitmeninej israiskoj. Ir zinoma paskaitineti apie tavo nuotykius :)

  Na as is ties nesiitkejau, kad Velsas toks grazus, apskritai man Britija asocijuojasi su debesimis rukais ukais pilkais zemais pastatais ir tokiais pat zmonesmis :) nors kai pats buvau in da UK tai buvo super sauleta karshta su tokiais pat zmonemis, viskas zydejo, kol tuo tarpu pas mus dar tik sniegas tirpo..

  Pas mus uztat dabar nol penkto dvim sheshto - oras plius 30, visi prie ezeru :) man tik ne i tema paskutiniai moksliniai isbandymai pries vasarele :) ..

  Tai kai jau orientuosies grizinet tai jau rasyk, rinksimes tiktis :D

Rašyti komentarą