BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Wolverhampton @ GoogleEarth (Wolverhamptonas iš kosmoso)

Labi sveiki. Man pagaliau atėjo pirmoji savaitė, kuri bent kiek laisvesnė :)
Praėjusi savaitė buvo gerokai įtempta :) Egzaminai, atsiskaitymai, rašto darbai - na, o ko norėti, to čia ir atvažiavau! Na, bet dar beliko keletą svarbių
atsiskaitymų šios ir kitos savaitės antroje pusėje. Po to jau (hopefully)  turėsiu laiko įdomesniam gyvenimui, tad pažadu ir
daugiau foto BLOGo įrašų artimiausiu metu, o šiandien noriu aprodyti savo
dabartinį miestuką - Wolverhamptoną - iš kosmoso :P
Štai mano nykokas, nedidelis, bet tam tikra prasme savu patapęs Wolverhamptonas

Didžiausias miesto parkas :) Gėda pasakyti, kad dar jame nebuvau nė karto :) Bet gražiai atrodo - reikės nulėkti.

O čia mano namukas :):) labai geroje strateginėje vietoje, matau, kas kada išeina, kada grįžta, su kuo ir t.t. :)

Wolverhamptono stadionas. Tik tada, kai jame vyskta rungtynės, nustoju galvoti, kad tai tylus ir nykus miestas, nes tada ošimas girdisi visur aplink, pilna žmonių ir automobilių, daug emocijų ir t.t.

University of Wolverhampton. Štai kaip jis atrodė prieš 3-4 metus. Žiauroka ! Džiaugiuosi, kad mokausi jau renovuotame ir moderniame pastate. Šioje foto matosi, kad moderniausias priestatas dar tik statomas, nesutvarkytas vidinis kiemas ir t.t.

Wolverhamptono technologijų parkas.

Mano mylimiausias prekybos centras - ASDA!


Autobusų stotis :) kažkas turėtų sukelti prisiminimus (mirkt mirkt, Dovile)  ;)

O čia vienas įdomesnių vaizdų ;) Įvaaaaaaaaaaaartiiis!

Tai tiek, pagrindinė išvada - VILNIUS per GoogleEarth yra žymiai įdomesnis ir gražesnis miestas! Apskritai, net nepadoru šiuos du miestus lyginti, nes ne ta svorio kategorija :) Pasiilgau Vilniaus nežmoniškai ;)!

Tiesa, tai, kad nemyliu Wolverhamptono, nereiškia, kad man nepatinka Didžioji Britanija. Anaiptol, vis labiau domiuosi ir UK visuomeniniu, politiniu, kultūriniu gyvenimu. Tad vietines ir Pasaulio naujienas sužinau ne vien tik iš lietuviškų šaltinių (electronic 15min, delfi.lt, lrytas.lt etc), bet ir iš angliškų (electronic thelondonpaper, Telegraph, BBC etc.)

Beje, visai neseniai Bank of England išleido naujo pavyzdžio 20 svarų banknotą. Dabar nekantrauju nueiti išsigrynint pinigų ir gauti naująjį gražuoliuką :)

Iki kitų BLOGo įrašų, brangieji lietuvaičiai! (nors ne vien lietuvaičiai čia užsuka, vakar, pvz, buvo lankytojas iš Los Angeles, bet tik lietuvaičiai šį užrašą supras. Tuo ir ypatinga lietuvių kalba, kad ją supranta tik 5 mln. žmonių visame Pasaulyje - kaip kokia slapta koduotė. Todėl branginkime ir vartokime ją!)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. Titanija:

  Paskutine tavo pastraipa super :)

  Noriu cepelinu :((((

 2. Indre:

  Laba,
  Noreciau paklausti… Ar nepatartum ten ieskoti praktikos, ar net neverta lysti i si miesta? :)
  Buvo tokia mintis.

 3. Consider the external laptop battery, when you need a high-capacity battery, extended operation time you pull the laptop and get your money more power than your conventional laptop batteries. In addition, consider the options and the characteristics of these extended battery pack, and select the most suitable for your needs.

Rašyti komentarą